У Рівненській міській раді розробляють новий проект будівництва музичної школи імені М.Лисенка (ВІДЕО)

Сиві від пилюки музичні інструменти та самотні портрети на стінах. У такому стані інвентар 1 музичної школи знаходиться ще з минулого року. І скільки йому ще тут лежати під простирадлами залежить від того коли у стінах фортепіанного відділу закладу розпочнеться ремонт. Який наразі відбувається лише на словах керівництва міста.

Натомість у липні керівництво школи повідомили, що ремонтувати заклад хочуть уже за новим проектом. З яким їх планують ознайомити через місяць.

А за новим проектом, роботи в кращому випадку розпочнуть проводити в наступному році. Батьки чиї діти тут займаються бояться аби цей ремонт не затягнувся на роки. Тим самим не поповнив колекцію довгобудів міста.

А побажання лише одне: швидше завершити ремонт школи. Оскільки і музичні інструменти пошкоджуються припадаючи пилом і діти мусять тіснитися в малому приміщені школи, яке наразі фкнкціонує.

Але керівництво міста це аж ніяк не бентежить. І на чолі з Олександром Тетяком вони готують для працівників та учнів музичнолї школи сюрприз.

От тільки коли він має там постати мер міста не уточнив. Ольга Данілюк. Богдан Котнюк. Новини Рівного.Читайте також: У Рівному розпочнеться перший етап створення платних майданчиків паркування