"Муніципальна" сесія Рівнеради: влада впроваджує "кумівство" на керівних посадах? (ВІДЕО)

Сесія Рівненської міської ради. Віктор Шакирзян поглянув на годиник та зрозумів, що саме час обійняти депутатку Галину Кульчинську. Та в свою чергу посилала поцілунки Тарасу Обоїсті. Олександра Коваленко довго показувала на екран своїй колезі Олені Нездюр. Катерина Марчук підібрала колір вбрання під свій телефон, а потому сфотографувалась з старостою Квасилова Вітою Кисільовою. Любить фотографуватися і фракція за майбутнє, а позаштатним фотографом у них сьогодні був депутат Роман Яворський. А потому розпочалось засідання. І тут виявляється, що Рівне потрапило у медичний колапс. медзаклади Рівного недоотримають більше 85 мільйонів гривень. Наразі 9 установ, які підписали договори про надання медичних послуг за 13-ма пакетами, не отримують достатнього фінансування.

Значної дискусії викликало голосування щодо змін про положення новоствореної муніципальної варти у Рівному. Навколо цього органу тривають суперечки вже декілька місяців. Директор департаменту муніципальної варти Андрій Пасічник розповідає, усі неточності щодо положення виправлені. Додав взято також до уваги і зауваження прокуратури.

Втім, зі слів Галини Кульчинської, що прописані Департаменту функції порушують Кодекс України про адміністративні правопорушення в частині повноваження посадових осіб щодо складання адміністративних протоколів та винесення постанов.

Тривали дискусії і щодо призначення Андрія Пасічника на посаду. Депутатка Олена Хотенко висловила зауваження щодо непрозорого призначення директора Департаменту та працівників, вона запропонувала внести відповідні зміни до Положення. На цьому наголошував і Сергій Васильчук.

Тим більше, що вже не один день тривають розмови про кумівство стосовно цього призначення. Подейкують, що Андрій Пасічник є чоловіком сестри Павла Алєксєвича - депутата Рівнеради від провладної фракції ЄС. Ми вирішили напряму запитати у Олександра Третяка чи відповідає це дійсності. Вочевидь минуле місцероботи міського голови навчило, його відповідати на питання не відповідаючи на нього конкретно.

Те саме питаня ми поставили і депутату Павлу Алєксєвичу. Однак і він чіткої відповіді на запитання не надав.

Більше запитань ніж відповідей - ця фраза підходить чи не до кожного засідання Рівнеради. Чому депутати Рівнеради працювали над Положенням про муніципальну варту, зміни внесли, а порушення залишили. Чи дійсно директор цього департаменту має родинні зв'язки з депутатом від Європейської солідарності. І таким чином влада хоче монополізувати керівні посади. Або наприклад чому міські обранці замість будувати дитячий садок виділяють землю для будівництва багатоповерхівки працівникам прокуратури. Не хотілося б, аби рівняни своїм вибором підтвердили старе українське прислів'я - за що боролись на те і напоролись.Читайте також: У Рівненській міській раді розробляють новий проект будівництва музичної школи імені М.Лисенка