Живописні розвалини великого формату: рівненський митець презентував нову картину

У неділю, 12 вересня у рівненській галереї "Євро-Арт" місцевий художник Анатолій Іваненко презентував свій живописний сюжет. Нова широкоформатна робота має розміри 95х155 см і виконана олійними фарбами, – розповіла Суспільному артменеджерка Юлія Савуляк.

"Історичний пейзаж із розвалинами, або Біля джерела". Таку назву має новий живописний сюжет рівненського художника Анатолія Іваненка, який він презентував 12 вересня у галереї "Євро-Арт".

Картину художник створив за мотивами Острозького замку.

Дві його вежі зображені на дальньому плані, поміж ними Богоявленський собор.

Анатолій Іваненко відомий своїми великоформатними живописними сюжетами.

Нова робота має розміри 95х155 см і виконана олійними фарбами.

Що відомо Анатолій Іваненко народився 30 вересня 1950 р. у м. Сватово Луганської області; закінчив Луганську дитячу художню школу (1965 р.), Луганське державне художнє училище (1969 р.), художньо-педагогічний факультет Київського державного художнього інституту за спеціальністю "художник, методист художнього виховання" (1973 р.); автор масштабних тематичних полотен у стилі романтичного символізму. Він називає свої роботи картинами-алегоріями і переплітає в них минуле й сучасне, буденну дійсність та біблійні перекази. Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram