В яких громадах Рівненщини школи можуть перейти на дистанційку

Більш ніж половина навчальних закладів Рівненщини у разі погіршення епідемситуації переведуть на дистанційне навчання

У більшості шкіл області – менш як 80% вакцинованих працівників. І у разі введення в Україні «жовтої» зони карантину школи не зможуть організовувати навчання в очному режимі.

Низькі показники щеплень серед освітян є у

Великоомелянській, Вирівській, Дядьковицькій, Зорянській, Корецькій, Малинській, Повчанській, Рафалівській, Рокитнівській, Старосільській, а також Шпанівській тергромадах.

Тож перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін радить очільникам громад звернути на це увагу:

Перший заступник голови РОДА Сергій Подолін

– Звертаюся до голів територіальних громад. Будь ласка, посильте роботу у цьому напрямку (ред. щеплення). На сьогодні в області є 48 бригад по вакцинації. І ми готові до виїздів у школи, де готові вакцинуватися педагоги.

Тим часом найкращий рівень вакцинування педагогів посадовець відзначив у

Боремельській, Козинській та Дубровицькій тергромадах.

На сьогодні на Рівненщині вакцинуються і школярі. Серед вакцинованих є 22 віком від 12 до 15 років та майже 1000 – віком від 16 до 17 років.

На фото - Олег Вівсянник

Зазвичай звернення від батьків щодо вакцинування дітей надходять, якщо у них є хронічні захворювання і загроза протікання коронавірусу у важкій формі. Щеплюють також дітей, які беруть участь у міжнародних змаганнях або виїжджають на навчання за кордон, – зауважив начальник облдепартаменту охорони здоров’я Олег Вівсянник.