На Рівненщині «цифрові» тренери завершили підготовку

На Рівненщині завершилося навчання для цифрових тренерів. Тепер вони знають все про онлайн-послуги. Зокрема, про запис до лікаря онлайн, оплату комунальних послуг через інтернет, купівлю квитків у такому ж режимі, сервіси відеотелефонії, державні послуги через портал Дія. Вже невдовзі тренери почнуть проводити за цими темами безкоштовні воркшопи для всіх бажаючих.

Це відбуватиметься у рамках освітнього проєкту Цифра в кишені. Його реалізовують у Володимирецькій, Гощанській, Здолбунівській, Дубенській та Сарненській громадах. Повідомляє пресслужба РОДА.

Тренерами проєкту стали працівники місцевих бібліотек. Адже вони вже мають досвід консультування мешканців у питаннях цифрової грамотності. А зараз завершили спеціальну підготовку, щоб глибше вивчити теми, які найбільше цікавлять місцевих мешканців, - пояснила заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. - Наступним етапом проєкту Цифра в кишені буде організація навчання у громадах. Річ у тім, що на сьогодні багато послуг, у тому числі й державних, можна отримати онлайн. І дуже важливо, щоб люди вміли ними скористатися. Власне, саме на це націлений наш освітній проект. Потрапити на цифрові воркшопи в громадах можуть всі охочі. Відбуватимуться вони безкоштовно.