На рівненському полігоні за звання найкращих змагались танкові взводи (ВІДЕО)

Гуркіт машин на рівненському полігоні не вщухав два тижні - найкращі танкісти країни виборювали першість своїх підрозділів в сухопутних військах, і в збройних силах України.

Маючи за плечима бойовий досвід, армійці успішно виконали усі завдання - та от танкові дуелі з використанням сучасної системи лазертаг, де замість справжніх пострілів - використовували лазери та датчики для багатьох були новинкою.

Серед суперників й морські піхотинці - свої вміння та маневреність показували на 80-ках. Вони оснащені вертолітними двигунами - які майже не чути. Це не раз спрацьовувало на користь наших армійців під час бойових дій на сході.

Танкісти не шкодували ні сил, ані техніки - і показували все на що здатні.

Цього разу кращими у збройних силах стали танкісти 92-ї бригади. Таким результатом бійці задоволені.

І попри те, що танки за мінськими домовленостями - нині відведені від переднього краю - бійці повинні бути завжди в тонусі, а техніка напоготові. Адже противник щораз вдається до нових провокацій, попри оголошене чергове перемиря.

Найкращих танкістів нагородили. По тому на них чекає бойове злагодження вже у своїх бригадах. І щойно буде наказ вони знову поїдуть на схід боронити нашу державу від ворога.