Пасажирам нагадають про маски: у Рівному анонсували перевірки у маршрутках і тролейбусах

У рівненських маршрутках і тролейбусах проведуть перевірки дотримання маскового режиму. Така інформація 13 вересня з'явилась на сторінці Рівнеради у Facebook. Начальник міського управління транспорту Іван Фурлет пояснив Суспільному, що це будуть публічні рейди, які розпочнуться вже цього тижня.

Про посилення контролю за дотриманням маскового режиму у громадському транспорті йшлося 13-го вересня на нараді з міським головою Рівного. Ще раніше увагу на це звернули під час комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Начальник міського управління транспорту Іван Фурлет сказав, що перевірятимуть і комунальний, і приватний громадський транспорт.

"Де є кондуктор – там є контроль і пасажири одягають маски. У приватному транспорті з цим складніше. І перевізники визнають, що є проблема, коли пасажири часто в грубій формі відмовляються одягати маски. Не буде ж водій вставати зі свого робочого місця і ходити за кожним пасажиром перевіряти, чи той у масці", – зазначив Іван Фурлет.

За його словами, 14-го вересня перевізників зберуть на нараду щодо посилення контролю за дотриманням маскового режиму.

"Вже цього і наступного тижня плануємо провести перевірки у складі працівників управління транспорту і будемо запрошувати поліцію. Зараз якраз комунікуємо з правоохоронцями щодо проведення таких рейдів. Але наголошу, що саме пасажири, в першу чергу, несуть відповідальність за дотриманням маскового режиму”, – розповів Суспільному Іван Фурлет.

Дотримання маскового режиму перевірятимуть і в комунальному, і у приватному громадському транспорті.

Що відомо Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Пододін 13 вересня заявив, що за останній тиждень кількість людей, які хворіють на коронавірус, зросла майже удвічі. Крім того, зріс і рівень госпіталізацій. Наприкінці серпня Суспільному пресофіцерка поліції області Катерина Загурська повідомляла, що з початку карантину до поліції надійшло сім тисяч повідомлень про порушення правил карантину, склали майже 2,5 тисячі протоколів. Рівненщина наразі у "зеленій" зоні адаптивного карантину. Це зонування не скасовує обов'язку носити захисну маску у громадських місцях та транспорті. Штрафи у розмірі від 170 до 255 грн до самих фізичних осіб за відсутність у них маски чи маску на підборідді у громадському місці та транспорті залишаються актуальними. Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram