Бабине літо на Рівненщині триватиме до 21 вересня

У вівторок, 14 вересня весь день в Рівному буде хмарним. Удень піде дрібний дощ, проте ближче до вечора він повинен стихнути.

Температура повітря: вночі +11 +14°С, удень +21…+22°С. Вітер західний, 1-4 м/с.

за останні 130 років 14 вересня:

МАКС: 28.6° (1947)

МІН: -0.5° (1999

Сьогодні: Сонце зійде о 6.32, зайде о 19.14. 6-й день місячного календаря (Місяць у Стрільці, друга фаза, сх. 15.50; зах. 23.19).

Мудрі кажуть: «З усіх родичів моєї дружини мені найбільше подобаюсь я сам». Джо Кук

Не забудьте привітати: Марфу (Марту), Семена.

Астролог радить: День набуття любові, радості та благодаті. Хороший період для духовних пошуків. Сьогодні краще побути на самоті, а ще краще – на природі.

День для здоров’я: Людина в цей час почувається втомленою, зменшується її активність. Тому не перевантажуйте організм. Сьогодні вразливі плечі, шийний і грудний відділи хребта, легені, бронхи. Хороший день для дихальних вправ. Не переїдайте, у їжі віддавайте перевагу фруктам і овочам.

Усміхніться: – Ти питаєш, навіщо одружився? А уяви: пізно ввечері раптом відключили світло. Ані інтернету, ні телевізора… Книжку – і ту не почитати. Ось тут дружина й стане в нагоді!

– А, зрозуміло, щоб сексом з нею зайнятися!

– Та до чого тут секс? Тільки дружина знає, де в будинку лежать свічки і сірники!

Народний прогноз погоди

14 вересня відзначається день пам’яті преподобного Симеона Стовпника і матері його Марфи. З цього дня починається старе Бабине літо, яке триває до 21 вересня. За цим днем наші пращури визначали погоду на майбутню осінь. Якщо перший день Бабиного літа ясний і теплий, то осінь та зима буде теплою; сухо – осінь суха. А якщо піде дощ, то вся осінь буде дощовою.