Відомо, яким школам на Рівненщині потрібно готуватися до дистанційного навчання

Обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення, у якому рекомендувала закладам освіти із критично низьким рівнем вакцинації перейти на онлайн-навчання. Це пов’язано із стрімким поширенням епідемії COVID-19.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Таким чином на дистанційне навчання рекомендують перейти школам таких громад: Рафалівської Вараського району;

Повчанської Дубенського району;

Рівненської, Корецької, Великоомелянської, Дядьковицької, Зорянської, Малинської, Шпанівської, Гощанської громад Рівненського району;

Рокитнівської, Березівської, Старосільської, Вирівської громад Сарненського району. Саме на цих територіях відсоток вакцинованих вчителів найменший. Тому голови громад мають негайно відреагувати на критичну ситуацію та у найкоротші терміни прийняти рішення щодо переведення таких закладів на дистанційну форму навчання.

Нагадаємо, що станом на 13 вересня на Рівненщині від COVID-19 зробили щеплення близько 14 тисяч педагогів із 44 267, які працюють у області. Лідерами по статистиці вакцинації є: у Боремельській громаді у п’яти школах щепилися понад 80 відсотків вчителів; у Козинській громаді у чотирьох із шести шкіл вакцинувались 80 відсотків вчителів; у Дубровицькій громаді у 28 закладах вакцинувались більшість працівників.