На Рівненщині люди нарікають на стан дороги обласного значення (ВІДЕО)

Село Жорнів знаходиться у Дубенському районі. Це лише в трьох кілометрах від Варковицького перехрестя. Аби приїхати сюди, люди витрачають до 20 хвилин часу. Уся проїзна частина всіяна ямами та вибоїнами. Під час негоди стан дороги погіршується, адже утворюються калюжі та бруд.

Через такий доїзд, люди ледь не щомісяця ремонтують свої автівки. Витрачають на це близько тисячі гривень.

Проблема торкається усіх без винятку. Вчителі місцевої школи добираються сюди з сусідніх сіл. Через жахливу дорогу педагоги іноді не встигають вчасно приїжджати на уроки - каже директор.

Особливо, увірвався терпець водіям маршруток. Ті ж по 6 разів на день їздять цією дорогою. Один з таких каже, вже хотів звільнитися з роботи.

Жителі неодноразово зверталися до представників влади та навіть до народних депутатів Втім, кажуть, безрезультатно.

Голова Варковицької територіальної громади вирішити вищезгадану проблему не може. Оскільки, шлях до села Жорнів, є дорогою обласного значення.

В управлінні капітального будівництва пояснили, що проектно-кошторисна документація на дорогу є. Втім, капітального ремонту на 2021 рік там не заплановано.

В жовтні-місяці на даній ділянці дороги проведуть лише поточний ямковий ремонт. Бо на капітальний немає коштів. Чиновники обіцяють повністю укласти асфальтне покриття вже у 2022-му. А поки, людям і надалі доведеться спізнюватися на роботу, щомісяця ремонтувати авто та в негоду ходити пішки 3 кілометри.Читайте також: У 120 закладах освіти Рівненщини вакциновано понад 80% працівників