Благоустрій та потреби мешканців на першому місці — ЖК "На Щасливому"

Для забезпечення дотримання правил дорожнього руху водіями та пішоходами у містах та зокрема житлових комплексах відіграють важливу роль знаки та розмітки.

Якісний, продуманий благоустрій житлового комплексу На Щасливому - важлива складова комфортного, безпечного проживання та пересування територією, як пішохода, так і автомобіліста чи велосипедиста.

У ЖК На Щасливому стверджують - чіткі та грамотні позначення дозволяють учасникам дорожнього руху почуватись безпечно, а також легко орієнтуватись, що у свою чергу значно заощаджує час.

Для нас в пріоритеті - безпека мешканців та гостей комплексу. Безпечно повинно бути не лише у квартирі, але й на території комплексу та проїжджій частині. Чіткі та грамотні позначення дозволяють учасникам дорожнього руху легко орієнтуватись, що у свою чергу значно заощаджує час - розповів директор управляючої компанії Сергій Лебедюк.

За його словами, по всій території комплексу облаштовані тротуари, безпечні пішохідні переходи поруч з якими знаходяться з лежачі поліцейські, а також вело смуги.

А також знаки 5.31. Житлова зона.

Варто зазначити, що особлива увага приділена також тротуарам, адже вони облаштовані з урахуванням потреб людей:

-пониженнями і тактильною плиткою, що значно полегшує пересування.

Розмітка на дорогах загального користування та парковках відповідає всім нормам та стандартам. Це - важливий аспект для районів з розвиненою інфраструктурою - підкреслив Сергій Лебедюк.

У ЖК На Щасливому ретельно слідкують та вчасно оновлюють дорожню розмітку, адже впевнені: безпека на дорозі - це безпека життя.