Василю Червонію хочуть присвоїти Героя України: що думають рівняни?

Василь Червоній - український політик, народний депутат перших чотирьох скликань, голова Рівненської ОДА та один із засновників Народного руху України, пішов з життя у 2009 році. Нещодавно народні депутати рекомендували Володимиру Зеленському визнати Василя Червонія героєм України. Ініціаторка звернення народна депутатка Соломія Бобровська впевнена він повністю заслуговує цього звання.

А ось рівненський журналіст Микола Несенюк іншої думки. Він каже, що звання Герой України нині повністю дискредитували. З Василем Червонієм у нього були важкі стосунки, через журналістську діяльність. Микола Несенюк у своїх публікаціях часто критикував Василя Червонія. Розповідає завжди писав правду про його діяльність, що не подобалося останньому. Доходила навіть до дуже неприємних ситуацій.

Ми ж у свою чергу вирішили прямо запитати у рівнян: Василь Червоній Герой України? Відповіді містян були неоднозначними.

Василь Червоній безперечно неоднозначна особистість. Він викликає у людей різні думки та емоції. Якби там не було, чи присвоять йому Героя України чи ні, але те, що ця персона є непересічною особистістю в історії України це точно.Читайте також:На Рівненщині люди нарікають на стан дороги обласного значення