У Рівному побільшає маршруток під номером 43 (ВІДЕО)

У Рівному побільшає 43-іх маршруток, які їдуть із Золотієва в район Басового Кута. Жителі цього мікрорайону неодноразово скаржилися, що звідси їздить лише одна маршрутка - як наслідок часто доводилось чекати близько години. Ще однією проблемою називають незрозумілий графік, який змушує відслідковувати маршрутки за допомогою спеціальної програми.

Відтепер замість однієї маршрутки буде 3, а отже зміниться й інтервал їхнього руху, який от уже з цього тижня буде складати 20 хвилин.

Йде мова про незначну суму. Така дотація складає всього 400 гривень в день на один маршрут. Петро Семенюк вже близько 5-ти років їздить на даному рейсі: за його словами найбільше пасажирів зранку, а ввечері каже, вже немає кого возити.

Вирішили проїхатись і ми. На годиннику майже 5 година вечора. У Золотієві до маршрутки зайшло чотири людини. За таких умов перевізник і справді працює собі у збиток. Діана Левосюк також мешкає у даному мікрорайону - вважає запуском додаткових рейсів міська влада не змогла повноцінно вирішити проблеми місцевих.

На її думку необхідно перш за все зробити стабільний графік, а далі - запустити хоча б і ще один рейс після 8-ої. Ситуація з 43-ім маршрутом не унікальна, перевізники не виконують умови, адже їм нічого боятись, на ринку відсутня конкуренція, близько 20% маршрутів не укомплектовані. Кошти аби виправити ситуацію - є, кажуть в профільному управлінні. Компенсувати перевезення пільговиків може місто, а кошти з пасажирів, які платять за проїзд можуть іти на заробітну плату.

До слова, сьогодні на рейсі було лише дві маршрутки замість обіцяних трьох. Усе через ремонт. Наразі управлінням транспорту здійснюється аналіх пасажиропотоку серед усіх маршрутів міста. Готовий він буде вже на наступному тижні. Можливо саме тоді, варто очікувати якихось комплексних змін, не тільки на 43- маршруті, а й інших.Читайте також: У Рівному на Богоявленській потрійне ДТП