Дитячі медіа-студії Рівного отримали найвищі нагороди на Міжнародному медіафестивалі

А саме:

у номінації Соціальна реклама дитячої студії перемогла робота ГО Нація Талантів - Вивчіть кілька фраз жестовою мовою (проект Можливості без меж);

у номінації Разом ми сила робота Медіа-школи для дітей та підлітків - Садиба Валевських (Ленкевичів) отримала нагороду Почесного консульства Азербайджанської республіки у м. Харків.

Спеціальний приз журі отримав філософський мультик Твоя Галактика не єдина Мілени Гудилко, студїї з Рівного Мульти Кідс.

Кращим відеоблогером Дитятко.Like стала Маргарита Ковтунець із роботою Фестиваль автентичної кухні Мацик.

У фестивалі взяло участь 1245 авторів з 96 країн світу, які презентували півтори тисячі конкурсних робіт. Роботи учасників змагалися за перемогу у 16 номінаціях.Приємно, що у номінації Соціальна реклама переміг проект ГО Нація Талантів, адже він об'єднав талановиту молодь та дітей з особливими потребами з усієї Рівненщини. Радіємо, що цього року проект матиме продовження, адже отримав фінансову підтримку в рамках проектів молодіжних ініціатив Рівненської ОДА, - зазначив начальник управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський.

За інформацією Рівненської ОДА.