Іпотека на житло: кредит під 7% взяли понад півсотні жителів Рівненщини

В Україні продовжує діяти програма іпотечних кредитів під 7% на житло. За півроку нею вже скористалося понад півсотні мешканців Рівненщини.

Рівненщина продовжує входити у п’ятірку найактивніших областей-учасниць державної програми «Доступна іпотека 7%». За час дії програми в області укладено 52 кредитних договорів на суму 34,2 мільйонів гривень. На розгляді банків області перебуває ще близько сотні заявок.

Нагадаємо, державна програма «Доступна іпотека 7%» почала діяти з 1 березня. Іпотека надає можливість людям з відносно невисоким рівнем доходу отримувати житло в кредит з частковою компенсацію відсотків державою.

Стати учасником державної програми може будь-яка українська родина.

Іпотека може надаватися під житло на первинному ринку, майнові права на квартири та будинки з ділянками, а також квартири на вторинному ринку, які були введені в експлуатацію після 2018 року.

17 уповноважених банків, які вже долучилися до держпрограми. Саме банк приймає рішення щодо видачі кредиту, використовуючи власну методологію оцінки платоспроможності потенційного позичальника.

З переліком уповноважених банків та умовами Програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Фонду розвитку підприємництва.