Цінова ситуація на споживчому ринку Рівненсько області

Індекс споживчих цін у серпні 2021р. порівняно з попереднім місяцем по області становив 99,9%, по Україні - 99,8%.

На споживчому ринку області у серпні 2021р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,4%. Найбільше подешевшали овочі (на 17,1%). На 4,1 - 0,1% знизилися ціни на фрукти, шоколад, продукти переробки зернових, сири, безалкогольні напої. Водночас на 16,5%подорожчали яйця, на 2,6 - 0,1% зросли ціни на цукор,м'ясо птиці,молоко, олію соняшникову, сметану, кисломолочну продукцію, свинину, маргарин та інші рослинні жири, кондитерські вироби з цукру, масло,рибу та продукти з риби,рис, кондитерські вироби з борошна, макаронні вироби.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 0,4%, що пов'язано з подорожчанням тютюнових виробів на 0,6%, алкогольних напоїв - на 0,2%.

Одяг і взуття подешевшали на 2,9%, зокрема, взуття - на 4,7%, одяг - на 1,6%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% відбулося за рахунокпідвищення цін та тарифу на утримання та ремонт житла на 2,6%, утримання будинків та прибудинкових територій - на 0,7%.

Ціни на транспорт зросли на 0,9% насамперед за рахунок подорожчання палива та мастил на 2,1%, транспортних послуг - на 0,1%.

У сфері охорони здоров'я ціни підвищилися на 0,1%, що обумовлено подорожчанням фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 0,1%.

Головне управління статистикиу Рівненській області