На Рівненщині відбудеться фестиваль водного туризму

Про це кореспонденту Укрінформу розповів керівник проєкту, голова громадської організації «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» Юрій Ткачук.

«Такі фестивалі на Горині поблизу села Олександрія проводимо уже 9-й рік поспіль і щораз переконуємося, що охочих оволодіти навичками водного туризму та активного відпочинку стає все більше. Приїжджають до нас не тільки рівняни, але й туристи із Києва, інших областей. Цього року водна програма фестивалю із 17 по 19 вересня включатиме змагання на дистанції «слалом» та «естафета» на байдарках та катамаранах», – зазначив Ткачук.

За його словами, окремим видом змагань будуть перегони на вправність на SUP-бордах. Це новий, але вже популярний різновид водного відпочинку.

Також учасники та гості фестивалю матимуть змогу активно відпочити під час тематичних майстер-класів з різних видів туризму та спорту. Це, зокрема, нічне орієнтування, стрільба з пневматичної зброї, страйкбол, перевірка вправності на канатній переправі, опанування навичками надання першої медичної допомоги.

Як відомо, мета фестивалів з водного туризму – розвиток і промоція спортивного туризму, підготовка учасників змагань до проведення категорійних водних туристичних походів, популяризування здорового способу життя, залучення жителів області до організованої рухової активності.