Слідчі повідомили про підозру жителю Рівненського району за спричинення тяжких травм знайомому

До поліції вчора, 14 вересня, близько п’ятої ранку повідомили медики «швидкої», що вони надавали допомогу жителю села Городище.

Тієї ж доби близько першої ночі 36-річний чоловік із села Самостріли разом із знайомою перебував у салоні власного авто «Ford», припаркованого поблизу будинку жінки в Городищі.

В цей час, повз ТЗ проходив 41-річний місцевий житель. Між чоловіками на ґрунті ревнощів виник конфлікт, під час якого старший кілька разів наніс руками удари молодшому в різні частини тіла. Відтак, 36-річний чоловік взяв у багажнику металевий ключ та почав бити ним «суперника» по голові.

Аби помститися, 41-річний житель села Городище схопив дерев’яну палицю,розбивши в автомобілі всі вікна та пошкодивши кузов. Після цього пішов додому та ліг спати. Коли ж стан його погіршився, самотужки приїхав до лікарні, де у нього діагностували в нього відкриту ЧМТ та забій грудної клітки.

Слідчі дії тривають

Слідчі повідомили про підозру жителю Рівненського району за спричинення тяжких травм знайомому читайте більше на Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне.