Депутати Рівного та області спільно працюють над запровадженням послуги раннього втручання

Система раннього втручання поєднує в собі медичну, психологічну, соціальну та освітню складові, дає можливість для раннього виявлення та профілактики порушень у дітей, покращує їхній розвиток. А також передбачає супровід і підтримку сімей з дітьми, які мають виявлені порушення розвитку або в яких є ризик виникнення таких порушень.

Про розвиток системи надання таких послуг на території Рівненської області та Рівненської міської територіальної громади говорили під час робочої наради, яка відбулася в Рівненькій обласній раді.

Її учасниками стали голова постійної комісії з питань охорони здоров rsquo;я, материнства та дитинства облради Юрій Білик, його колега з міської ради ; голова постійної комісії з питань охорони здоров rsquo;я, материнства і дитинства та соціального захисту населення, захисту учасників бойових дій і членів сімей загиблих героїв Небесної Сотні та учасників бойових дій Юрій Осіпчук.

Спільно з керівниками профільних підрозділів виконавчої влади Рівного та області, обговорили основні принципи та шляхи впровадження системи надання послуг раннього втручання. А також - як в цьому питанні скоординувати роботу комунальних підприємств охорони здоров rsquo;я, аби ті надавали якісні послуги.

Якими будуть наступні кроки запровадження на Рівненщині системи послуг раннього втручання, депутати обох комісій вирішуватимуть на спільному засіданні вже найближчим часом.