У Рівному шукають бажаючих очолити навчальний заклад (ВІДЕО)

Щорічно Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну випускає спеціалістів у різноманітних галузях: від різного роду кравців, закрійників, флористів та перукарів закінчуючи операторами з обробки інформації та програмного забезпечення. Втім найпопулярніші спеціальності пов'язані з текстильною промисловістю. Нещодавно закінчився контракт діючого директора закладу. Відтак оголосили конкурс на цю посаду. В міському управлінні освіти розповідають є певні критерії до учасників. Одним з нововведень є вільне володіння державної мови. Для цього конкурсантам необхідно отримати відповідний сертифікат.

Також є певні правила, щодо людей, які обиратимуть майбутнього директора закладу. До комісії може входити від 9 до 12 людей. Нині у ній 11 чоловік.

Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну співпрацює з багатьма підприємства міста та області. Одним з таких є Рівненський Льонокомбінат. Його керівник Олег Червонюк розповідає нині освіта в Україні, що стосується легкої промисловості та текстильної галузі знаходиться у плачевному стані. Майбутнім спеціалістам не вистачає більше практичних навичок. Ситуацію потрібно змінити, адже від цього залежить благополуччя економіки в державі.

Директорка джинсово-обробного виробництва Рівненського льонокомбінату Тетяна Савкова працює на підприємстві з 2013 року. Пройшла шлях від Менеджера-управителя зовнішньоекономічної діяльності до директора виробництва. Знає усі тонкощі роботи підприємства з нуля і до кінцевого випуску продукції. Вирішила також подати кандидатуру на посаду директора Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну. Розповідає хоче готувати висококваліфікованих спеціалістів.

Жінка сподівається, якщо переможе у конкурсі введе дещо нові підходи до підготовки спеціалістів. Адже часто буває так, що молоді люди приходячи працювати на підприємство допускають чимало помилок через брак практики.

На момент виходу сюжету для участі у конкурсі подали анкети чотири кандидати. Перше засідання комісії відбудеться 21 вересня. Там вирішуватимуть чи усіх допустять для участі у конкурсі. 24 вересня відбудеться зустріч кандидатів з трудовим колективом закладу та представлення концепції розвитку. А через три дні проведуть фінальні співбесіди з учасниками. До слова теперішній керівник Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну Михайло Назарук також подав документи для участі у конкурсі.Читайте також: Третяк запустив у Рівному шеринг самокатів