На Рівненщині обговорили ситуацію щодо вакцинації працівників вишів

У зустрічі взяли участь 53 керівники закладів освіти.

Сергій Подолін наголосив на суспільній важливості процесу вакцинації загалом, та в середовищі освітян, зокрема.Ми повинні покращити показники щеплення педагогів та зберегти позитивну динаміку вакцинації. Щеплення 80 відсотків працівників дасть можливість уникнути дистанційної форми навчання. А також зберегти фінансовий ресурс держави, який витрачається на лікування хворих з COVID-19, та перенаправити його на покращення якості послуг в закладах охорони здоров'я,- зазначив Сергій Подолін.Під час наради було відзначено заклади освіти, у яких стан вакцинації наближений до високого рівня.

Так, серед вищих навчальних закладів найбільше вакциновано працівників у РДГУ - 71,8%, НУВГП - 67%, НУ Острозька Академія - 61%.

До позначки 80% наближаються кількість вакцинованих у фахових передвищих закладах: Сарненському педагогічному коледжі РДГУ - 83,3%, Костопільському медколеджі - 75,4%, Відкритому міжнародному університеті розвитку людини Україна - 73,3%.

Сягає 70-60% рівень вакцинованих від коронавірусу працівників у закладах профтехосвіти: ВПУ №25 смт Демидівка, ВПУ №22 м.Сарни, Радивилівському професійному ліцеї.

Начальник управління освіти і науки ОДА Петро Коржевський акцентував на важливості інформаційно-роз'яснювальної роботи у закладах освіти регіону, аби всі учасники оcвітнього процесу мали можливість навчатися офлайн.Як освітні менеджери, ви, кожен на своєму місці, відповідаєте за створення безпечного середовища у вашому навчальному закладі. Це наша з вами командна робота та спільна відповідальність, - підсумував Петро Коржевський.За інформацією Рівненської ОДА.