Температура дозволяє починати подачу тепла у Рівному дочасно

Інформаційний потік

Чотири доби у Рівному середньодобова температура – нижче 8°, що дозволяє розпочати опалювальний сезон дочасно. Наскільки знизились температурні показники, 11 жовтня повідомив начальник обласного центру з гідрометеорології Богдан Масовець. У місті тепло вже подали до трьох медзакладів, зазначили в Рівнераді.

У Рівному з 7 жовтня середньодобові температурні показники – нижче 8°, розповів Богдан Масовець.

“Середньодобова температура по місту Рівне за останні чотири дні була нижча 8°. Так, 7 жовтня було 6,7° тепла, 8 жовтня – 4,9°, 9 жовтня – 4,7° 10 жовтня – 4,7° тепла. Надалі наступні п’ять днів показники триматимуться у тих же межах, що й зараз. Згідно з законом України, місто починає опалювальний сезон, якщо останні три доби середньодобова температура нижче 8°”, – прокоментував начальник обласного центру з гідрометеорології Богдан Масовець.

Як повідомила Суспільному працівниця пресслужби Рівнеради Ольга Лірник, у місті вже опалюють дві лікарні.

“Станом на 9:00 вже підключено центральну міську лікарню, міський пологовий будинок і дитячу лікарню на Чорновола”, – повідомила Ольга Лірник.

Речник “Рівнетеплоенерго” Олексій Кривошеєв повідомив , що підприємство готове розпочати у місті подачу тепла.

“Ми готові, чекаємо два рішення: про початок опалювального сезону і рішення, ким буде тариф”, – сказав Олексій Кривошеєв.

На 11 жовтня заплановане засідання міськвиконкому, де планують встановити тарифи на виробництво теплової енергії для підприємств: ТОВ “Старт”, ПрАТ “ЕСКО-Рівне”, а також ПП “Рівнетеплосервіс”, яким встановлять тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії.

Джерело: Суспільне

Температура дозволяє починати подачу тепла у Рівному дочасно читайте більше на Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне.