"Створюємо ліси разом": усе більше жителів Рівненщини долучаються до екологічного проєкту

ТРК Рівне 1

Лісівники області не лише садять ліс, а й активно беруть участь в озелененні населених пунктів, територій навколо закладів соціальної сфери, проводять освітньо-пізнавальні уроки у школах. Екологічна ініціативи знайшла широку підтримку у місцевих громадах, де знайшлося чимало охочих власне дерево та зробити свій особистий внесок у збільшення лісистості України.

Працівники лісової охорони ДП СЛАП Рокитнівський держспецлісгосп разом зі студентами місцевого училища висаджували саджанців сосни на території лісового масиву Рокитнівського та Біловізького лісництва.

У рамках Всеукраїнської акції Створюємо ліси разом на екскурсію у постійний розсадник та дендропарк Рокитнівського лісництва ДП Рокитнівський лісгосп завітали вихованці учнівського лісництва Рокитнівського ліцею №2. А для реалізації програми Президента Зелена країна школі зібрати жолуді дуба, які вже наступного року будуть висіяні в розсаднику лісництва, а ще через рік вирощені сіянці діти самостійно висадять на лісовій ділянці.

А лісівники ДП Висоцький лісгосп разом з учнями місцевої школи висадили алею дуба червоного на території навчального закладу. А біля Удрицької ЗОШ юні природолюби створили живоплот з самшиту.

Алея ветеранів відсьогодні з'явилася в Клесівській територіальній громаді. Висаджували саджанці червоного дуба в парковій зоні селища Клесів. Садили рослини разом з ветеранами АТО/ООС громади та родинами полеглих на сході країни воїнів Сергія Баранова-Орла та Ярослава Куришко. До посадки долучилися: ДП Клесівське лісове господарство, ТОВ ККНК Технобуд, Клесівська селищна рада, учнівське лісництво Сосновий бір Клесівської гімназії, Клесівський ліцей, Клесівський міський будинок культури, Місцева пожежна команда. Загалом в рамках акції висадили 50 дерев.

Державна лісова охорона ДП Острозький лісгосп разом з вихованцями учнівського лісництва Вікова діброва висадили однорічні саджанці сосни, дуба, модрини на площі 0,7 га у Хорівському лісництві.

ДП Соснівський лісгосп разом із учнями шкільного лісництва та громадою Соснівської ОТГ долучилися до озеленення дитячого майданчика дошкільного закладу Берізка.

Державна лісова охорона ДП Рафалівське лісове господарство спільно з працівниками органів місцевого самоврядування Рафалівської селищної ради, в рамках громадської Акції Створюємо ліси разом, висадили декоративних деревно-чагарникових породи на території Рафалівської селищної ради - у смт. Рафалівка.

Колектив ДП Сарненський лісгосп дякує усім хто долучився до озеленення території навколо Меморіалу в центрі м. Сарни. Цього разу лісівників підпримали органи влади, місцевого самоврядування, студенти Сарненського педколеджу та жителі міста Сарн. В ході акції було висаджено понад 100 дерев різних порід(туї, ялівці, ялини, берези,липи, горобини).

Нагадаємо,програма Президента Зелена країна передбачає висадження 1 мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років. Зокрема, Міндовкілля разом із Держлісагентством проводять благодійну акцію. Кожен може долучитись до заходів і допомогти онкохворим дітям через благодійний фонд Таблеточки. Всі деталі - https://zelenakraina.gov.ua

Інформація Рівненської ОДА.