Для відомого глянцю знялися рівненський олімпієць із дружиною

Вісті Рівненщини

Олімпійський призер із Рівного, плавець Михайло Романчук разом із дружиною, легкоатлеткою Мариною Бех-Романчук знялися у стильній фотосесії дляVogue Man UA осінь-зима 2021/2022

Михайло та Маринарозповілипро те, як це - мати усього три місяці на рік спільного часу і чому навіть у атлетів є проблеми з вибором ідеального одягу.

Михайло розповів про свої враження від участі в Олімпіаді в Токіо, де здобув срібну та бронзову медалі. спочатку був трохи розчарований. “Але піднявшись на п'єдестал, усвідомив: у медалі, цьому маленькому шматочку металу - роки наполегливої ??праці й поневірянь. Справа не в перевантаженнях (два тренування в басейні по 2,5 години щодня, зал, чіткий раціон, щоб утримувати змагальну вагу 76,5-77,5 кг при 191 см зросту); найскладніше - розлука з родиною. Через змагання і збори вони проводять порізно дев'ять місяців на рік. Це особливо складно, враховуючи, що вони тільки-но відсвяткували третю річницю весілля.

Вони - справжні інфлюенсери з 400 тисячами передплатників на двох в Instagram.

Фігури вобох - як і личить олімпійським богам, але підбирати одяг складно через професійні особливості. У Міші широкі плечі й довгі руки, - пояснює Марина, - у мене накачані стегна, і, якщо джинси сидять на них добре, то в талії будуть завеликі на два розміри. Фото Марининої талії можна поміщати на білборд: еталонний six-pack. Але це не заради краси: прес для стрибунів у довжину - необхідна умова успіху. У стрибку, в фазі польоту, важливо високо тримати ноги, а це можливо лише завдяки м'язам, - пояснює Марина.

Навіть у рідкісні моменти разом вони не сидять удома. У перші ж після довгої перерви вихідні, опинившись удвох, вирушили в Бакоту, дивовижної краси місце в Хмельницькій області. Кажуть, збираються повернутися через рік з наметами і в товаристві близьких людей.

На питання про мрії, спортсмени відповіли, що по завершенню спортивної кар'єри хотіли б подорожувати Європою й Америкою з дітьми, про яких мріють. Спорт - не вічний, все-таки сім'я - це головне.