Найкрасивіші мами Рівного у неділю вийдуть на подіум

Рівне Вечірнє

Фінальне шоу проекту «Пузата мама» вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного. Захід відбудеться 17 жовтня на площі перед ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" . Початок о 14 годині. На фіналі вагітні влаштують справжнє шоу з постановками виходів від хореографа Дани Антончук. Також у цей день відбудеться зустріч усіх попередніх учасниць проекту разом зі своїми малюками, парад двійнят та багато розваг.

-Те, що відбувається з мамою під час вагітності вливає на розвиток малюка, здоров'я, формування уявлень про саме материнство. Саме тому, ми оточуємо наших учасниць любов'ю, увагою в які додаємо ще й корисні знання. Проект ldquo;Пузата мамаrdquo; - це не лише активне дозвілля у колі матусь, а й можливість отримати потрібні навички, які знадобляться під час вагітності, пологів та догляду за малюками, а також розуміння того, що вагітність - це особливий стан, який поважається і підтримується у суспільстві, - розповідає засновниця проекту Оксана КРАВЕЦЬ.

На території облаштують ярмарок майстрів Handmade. Тут можна буде придбати вироби ручної роботи та різноманітні аксесуари.

І звичайно ж, будуть локації для фото - яскрава фотозона від Студії декоруdecor_kazka_rvта сімейна від гіпермаркету меблівdybok.com.ua. На діток чекатимуть розваги разом із аніматорами відАгенціії дитячих свят ldquo;Кукусяrdquo;.

Святкову програму заходу відкриють:артистка та супермодель Єва Шмідт та ldquo;Evа_lutionrdquo; ,школа вокалу Олени Тарновецької, зразковий естрадний хор bdquo;ФАНТАЗІЯrdquo; Рівненського МБК, музичний супровід заходу -Show studio MParty, охоронний супровід -Охоронна компанія Шериф