Рівняни поселилися в наметах під стінами міськради, бо не можуть отримати житло

Рівне Вечірнє

Під стінами Рівненської міської ради зібралися пікетувальники, які вже впродовж 5 років очікують на житло. Вони стверджують, що заплатили більшу половинуабо й повну суму за житло, якого у результаті не отримали. Наразі близько 150-200 сімей залишилися без квартир.

Відомо, що замовником будівництва виступила Рівненська міська рада.

Першим підрядником була ЖКРівненська брама але через те, що будівництво належним чином не відбувалося, то міська влада заключила договір з іншою, хмельницькою компанією.

Голова ініціативної групи Лілія Ковальчук розповідає:

⁃ Є відео, як прийшов новий забудовник і пообіцяв, що все побудує за невеликі доплати. Жителям першої та другої секції запропонували доплатити гроші після отримання квартир, а решті - сплатити, наприклад, за 7 місяців 15 тисяч доларів за дві плити.

До протестувальників вийшов міський голова Рівного Олександр Третяк, який зазначив:

⁃ На даний момент більшість секцій або завершені, або найближчим часом будуть здані в експлуатацію. Близько 300 мешканців уже живуть в цих будинках. Наразі підрядник готовий компенсувати усі вкладення, які були зроблені, для даних мешканців міста. Якщо ми приймемо рішення зупинити будівництво і розірвати договір з УКБ, то це зумовить черговий колапс. Адже ті, хто там вже мешкає або має отримати квартиру найближчим часом, прийдуть до нас так само з різними вимогами.

Міський голова Рівного додав, що рекомендує людям забрати компенсацію і купити житло в іншому місці.

Пікетувальники обіцяють, що мітинг триватиме доти, поки ситуацію із забудовником не вирішать. У наметах щоночі перебуватиме по кілька осіб.