У Рівному в обласної лікарні викрали частину кисневої труби

Вісті Рівненщини

У Рівному викрали кілька метрів мідної труби, через яку подається кисень в додаткову операційну обласної клінічної лікарні. Це другий подібний випадок в області з початку осені.

Про це повідомили Рівне.Суспільне.

Як розповіла речниця патрульної поліції області Оксана Юрченко, головний енергетик обласної лікарні виявив, що невідомий вкрав кілька метрів мідної труби, якою кисень подають у хірургічний корпус.

Поліцейським повідомили, що перед початком операції в хірургічному корпусі виявили, що не подається кисень в операційну, яка не є основною. Обстежуючи цілісність системи подачі кисню, в підсобному приміщенні зовнішньої частини обласної клінічної лікарні виявили відсутність орієнтовно трьох метрів мідної трубки, - зазначила Оксана Юрченко.

Вона зазначила, що на місце викликали слідчо-оперативну групу. Речниця Нацполіції області Марія Юстицька факт підтвердила та зазначила, що наразі правоохоронці вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження за фактом крадіжки, поєднаної із проникненням. Такий злочин карається тюрмою на строк від трьох до шести років.