На заводі “Кроноспан Рівне” відкрили пост моніторингу якості повітря

Інформаційний потік

На деревообробному заводі Кроноспан Рівне, що знаходиться в селі Городок поблизу обласного центру, відкрили пост моніторингу якості повітря, який дозволить контролювати вміст шкідливих викидів підприємства.

Пост моніторингу дозволить відслідковувати стан якості атмосферного повітря в автоматичному режимі. Що дві години пост передаватиме дані про вміст хімічно активних речовин у повітрі поблизу виробництва на сайти Городоцької громади.

За три місяці максимум цей пост буде переданий до комунальної власності сільської ради, – стверджують представники підприємства.

Обладнання, як повідомляє керівництво заводу, було встановлено за власні кошти підприємства.

Дуже дякую всім, хто присутній тут сьогодні. Відкриття посту моніторингу – дуже цікаве нашій раді і мешканцям громади. Хочу нагадати, що Городоцька громада – перша в Рівненській області, де встановлено такий пост моніторингу (крім міста Рівне, де встановлено три схожих пункти контролю якості повітря, – ред.). Дякую за велику підтримку з боку наших народних депутатів, обласної ради, Гідрометцентру, з боку районної ради та екологічної служби. Велика подяка, тому що без вашої допомоги, консультацій, від спільно докладених зусиль цей пост так швидко не був би встановлений, – говорить голова Городоцької сільської ради Сергій Поліщук, – Ми відкриті для громадськості та всіх, кому небайдужа екологічна ситуація навколо нашого підприємства зокрема і Рівненщини загалом.

На відкритті посту моніторингу якості повітря, зокрема, голові Городоцької громади вручили сертифікат на встановлене обладнання. При цьому устаткування щороку проходитиме процедуру калібрування, на що кожного року передбачено виділення коштів.

Зі своєї сторони хочу подякувати представникам інвестора, за те що вони були повністю відкритими до людей. За те, що підписали відповідний меморандум, прозоро показували весь процес і виконали взяті на себе зобов’язання. Жителі громади можуть бути спокійними. Як сказав голова сільської ради, на офіційному сайті, будь ласка – перевіряйте стан повітря. Те, що сьогодні на відкритті цього посту моніторингу немає противників відкриття заводу, які виступали проти даного виробництва та інвестицій в Рівненщину, багато про що говорить. Отже, інвестори роблять правильні речі та рахуються з інтересами громади. Мені дуже подобається синергія, яку продемонстрували інвестори та органи виконавчої влади, повна підтримка і вміння чути один одного. Вся Рівненщина вдячна вам за це, – сказав на відкритті заводу народний депутат Олександр Салійчук.

На відкритті об’єкта були також присутні представники Рівненської обласної та районної рад, держадміністрацій, народні та місцеві депутати.

Нагадаємо, ТОВ “Кроноспан Рівне” має проектну потужність близько 900 тис. кубічних метрів обробленої деревини. Інвестиційний проект на понад 200 млн доларів розпочався в першій половині 2019 року. Повний запуск робочих ліній заплановано на останній квартал 2021 року.

На заводі “Кроноспан Рівне” відкрили пост моніторингу якості повітря читайте більше на Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне.