Три підприємства отримають автомобілі швидкої допомоги

Рівненська обласна рада

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з економічних питань та комунальної власності (голова комісії Андрій Пехотін). Участь у ньому взяв голова обласної ради Сергій Кондрачук.

В ході роботи депутати розглянули низку власних питань. Зокрема, члени комісії погодили передачу автомобілів швидкої допомоги з балансу екстреної медичної допомоги для трьох комунальних підприємств обласної ради.

Так, ;швидкі ; з rsquo;являться у КП ;Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини з центром реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи з порушенням психіки та паліативної допомоги дітям ;, КП ;Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення ;, КП ;Острозька обласна психіатрична лікарня ;.

Окрім того, депутати дали дозвіл на списання матеріальних цінностей, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області шести комунальних закладів та підприємств обласної ради.

До членів комісії також звернувся директор КП ;Автобаза ; Олександр Ковальчук з проханням розширити штатний розпис підприємства. Зокрема, додати дві одиниці. Однак під час обговорення депутати вирішили перенести це питання на до вивчення.