Це не дивно, що ми мали такий результат, – Третяк знову дорікнув Хомку

Рівненські новини

Міжнародний республіканський інститут представив рейтинг міст України на основі результатів сьомого всеукраїнського опитування.

Опитування проводилося у 24-ьох містах країни. Учасників просили оцінити якість послуг у їхньому місті, зокрема тротуари, збір сміття, транспортну інфраструктуру, громадський транспорт, дороги, заклади культури, публічні парки та сквери, двори та прибудинкові території, діяльність поліції, екологію, навколишнє середовище та паркування.

“Мешканці Рівного визначили рівень задоволеності власним рівнем життя у громаді. Маємо 16 місце за підсумками 2020 – на початку 2021 року. Це не дивно, що ми мали такий результат. Зараз найголовніше, що ми знаємо, як це змінити!”, – зазначив нинішній міський голова Рівного Олександр Третяк вочевидь натякаючи на незадовільні результати роботи свого попередника Володимира Хомка.

До слова, Третяк дуже часто критикує минулу рівненську рівненську владу за незадовільну роботу протягом останніх 12 років, коли при владі перебував Володимир Хомко.