Чому у Рівному з'являються білборди проросійського політика? (ВІДЕО)

ТРК Рівне 1

Зараз у Рівному їх близько десятка. На важливих транспортних розв'язках та зупинках. Деяким з них, пощастило трішки менше - зараз вони у фарбі, завдяки активістам. Рівняни такому не дивуються - кажуть краще б демонтували.

Така думка сформувалась у людей не просто так. Чи не щодня в новинах і телеефірах від Євгена Мураєва вони чують одну й ту саму історію. Революція гідності - це державний переворот, а на Україну ніхто і не нападав.

Проти самої новоствореної політичної сили жодних кримінальних справ не відкрито - а отже вона має такий самий доступ до реклами як й інші - пояснює юрист Юрій Клекотка.

Народна депутатка України Соломія Бобровська з цим не згодна, на її думку бізнес не повинен толерувати такі речі, а спільно з чиновниками, як це зараз відбувається у багатьох українських областях - боротись проти елементів гібридної війни.

І справді, є приклади коли міська влада у тих чи інших регіонах приймає рішення про демонтаж. А серед громадськості і взагалі розпочався цілий флешмоб - його і розмальовують і просто обливають фарбами. В будь-якому разі така активізація Мураєва свідчить про те, що в Україні з'явилась нова проросійська сила, яка вже активно готується до нового політичного сезону - пояснює рівненський політолог Михайло Мозоль.

Серед зони ризику - люди старшого віку. На думку політолога, цих людей команда Мураєва намагається мобілізувати та перетягнути на свій бік. А до проблеми необхідно підходити комплексно : телеканал повинна карати за антидержавну риторику нацрада з питань телебачення, а вже саму політичну силу за подібні висловлювання - відповідні правоохоронні органи.Читайте також: У Рівному затвердили нові тарифи на опалення