Віталій Коваль вимагає притягнути до відповідальності Олександра Третяка за підвищення тарифів для рівнян

Рівненські новини

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль вважає неприпустимим рішення Рівненського міськвиконкому та міського голови Рівного Олександра Третяка щодо підвищення тарифів на теплопостачання.

Нагадаємо, що вартість тепла і гарячої води у новому опалювальному сезоні для рівнян зросте більше, як на 46%. Відповідне рішення вчора ухвалили на засіданні Рівненського міськвиконкому.

“Таке ганебне для громади рішення було прийнято у розріз та в порушення державної політики, обов’язків міського голови по відношенню до своїх виборців. Уряд передбачив спрямування в 2022 році додатково до місцевих бюджетів 4% податку на доходи фізичних осіб, а також державних субвенцій. Для Рівного – це додаткові 54 млн грн від ПДФО. Могли би бути”, – зазначив Коваль.

“Третяк не займався належною підготовкою міського господарства до опалювального періоду, не шукав альтернативні шляхи та методи для вирішення складних нагальних проблем міста. Місцева влада у Рівному не консолідувала усі можливі ресурси, які можна було б спрямувати не недопущення підвищення тарифів”, – додав очільник ОДА.

За словами Віталія Коваля на сесії Рівнеради він ініціюватиме прийняття рішення не вводити в дію рішення виконкому про застосування піднятих тарифів на теплопостачання для населення на опалювальний сезон 2021/22 років та дати оцінку діям міського голови Олександра Третяка.