Рівнянин, який на базарі продавав два кілограми карася без документів, заплатить штраф

Рівненські новини

У період з 1 по 13 жовтня 2021 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 27 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено 24 протоколи – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та 1 – за ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Крім цього, оформлено два акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«За даний період на порушників накладено 1 224 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 8 од. заборонених знарядь лову та вилучили 2 кг водних біоресурсів», – повідомив керівник Рівненського рибоохоронного патруля Сергій Бондар.

Для прикладу, дев’ятого жовтня 2021 року на вулиці Князя Романа, поблизу ринку «Північний» у м. Рівне, інспектори Рівненського рибоохоронного патруля викрили чоловіка, який здійснював продаж сріблястого карася, загальною вагою 2 кг. При перевірці продавець не мав документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів та сертифікат якості. Цим самим порушив ст. 7 та ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ», п. 3.14 Правил любительського та спортивного рибальства. На порушника було складено протокол за ч.1 ст. 88-1 КУпАП.