У Клеванському госпіталі для ветеранів збудували перехід між корпусами

Новини по-рівненськи

У Рівненському госпіталі ветеранів війни, що у Клевані, відкрили спеціальний перехід між лікувальним та фізіотерапевтичним корпусами. Сучасний та комфортний, він має 2 поверхи та майже 100 метрів протяжності.

«Минулого року під час приїзду Президента України Володимира Зеленського на Рівненщину керівництво закладу звернулося із пропозицією побудови спеціального переходу. Сьогодні, завдяки президентській програмі «Велике будівництво», новозбудований перехід дасть можливість пацієнтам з обмеженими фізичними можливостями безперешкодно переміщатися між корпусами. А також значно покращить надання медичної, фізичної, психологічної реабілітації учасникам бойових дій», – розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

На будівництво об’єкту з держбюджету виділено 22 млн грн, ще 2,5 млн – з обласного.

Віталій Коваль додав, що символічно, що відкриття об’єкту відбулося саме напередодні Дня захисника та захисниць України. Адже зусилля влади спрямовані на створення умов гідних наших захисників. Щоб військові, учасники АТО/ООС, ветерани та всі українці, які потребують реабілітації, відчули максимальну підтримку, допомогу та турботливе ставлення до себе.

Повідомляє пресслужба Рівненської ОДА