Більше 180 авторів взяло участь у цьогорічному “Фотовернісажі на Покрову”

7 днів

Вже традиційно на свято Покрови у Рівному відбулася презентація виставки та нагородження переможців 16-го Міжнародного салону художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову”.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь більше 180 авторів з майже трьох десятків країн світу. які надіслали на перегляд журі більше двох з половиною тисяч світлин.

Авторитетне міжнародне журі, як завжди, оцінювало світлини анонімно і в підсумку нагороди різного різного ґатунку отримало біля ста авторів. Серед відзнак – нагороди Міжнародної федерації фотохудожників, Національної спілки фотохудожників України та багато інших. Найкращим автором конкурсу за кількістю голосів отримав Джон Шерідан. А ось головну нагороду салону, Гран-прі – бронзову статуетку “Птах, що летить” – виборов українець з Полтавщини Костянтин Бобрищев.

Церемонія, як і всі імпрези, що організовує та проводить невтомний Олександр Харват, була святково-урочиста. В ній взяли участь знані в Рівному та за його межами, мистецькі колективи та виконавці, а прихильники фотомистецтва та фотохудожники з різних міст України спробували свого щастя у лотереї “Фортуна на Покрову”. А завершилося свято фотомистецтва традиційним тематичним “Покровським” тортом, яким поласували всі охочі.

Презентація закінчилися, але сама виставка у міському Будинку культури триватиме аж до 8-го листопада.