У Рівненській області долучилися до вшанування Героїв Небесної Сотні та полеглих воїнів в АТО/ООС

Rvnews.rv.ua

21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Державне свято встановлено на честь початку цього дня двох революцій – Помаранчевої у 2004 році та Революції Гідності 2013-го.
Тож, учора з нагоди Дня Гідності та Свободи у Рівному вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Зокрема, до могил Героїв, до Дошки Пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв, загиблим в АТО, і Стіни Небесної сотні були покладені квіти.
У вшануванні пам’яті та покладанні квітів взяли участь перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, заступниця голови Рівненської ОДА Іванна Смачило, а також представники Рівненської обласної ради, Рівненської міської ради, правоохоронних органів, громадськості, ЗМІ, духовенства.
Додамо, що з нагоди Дня Гідності та Свободи у всіх районах Рівненщини відбулися заходи різного спрямування – це культурно-меморіальні події, зокрема освітні, мистецькі й просвітницькі проєкти, присвячені темі гідності, свободи та боротьбі за права людини, утвердження державної незалежності України.
У Рівному, на майдані Незалежності, була представлена виставка світлин «Зима, що нас змінила». На ній виставили фотографії зими 2013-2014, зроблені на київському Майдані під час Революції Гідності, розстрілу Небесної Сотні. А також світлини з рівненського Майдану Незалежності, акцій під ОДА, церемоній поховання загиблих рівнян-Героїв Небесної Сотні.\
Пресслужба Рівненської ОДА