На Тернопільщину йде похолодання: коли чекати на перший сніг (Відео)

Файне місто

На Тернопільщину йде похолодання. 23 листопада погоду в області визначатиме поле пониженого атмосферного тиску та вплив вночі атмосферних фронтів.

Область: Хмарно з проясненнями. Вночі часом опади. Вдень без істотних опадів. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с. Температура вночі від 2º морозу до 3º тепла, вдень 1 – 6º тепла.

Місто: Хмарно з проясненнями. Вночі часом опади. Вдень без істотних опадів. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с. Температура вночі від 1º морозу до 1º тепла, вдень 3 – 5º тепла.

24 листопада: Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер південно-західний, 5 – 10 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 2 – 7º тепла.

25 листопада: Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер південно-східний, 5 – 10 м/с. Температура вночі 0 – 5º морозу, вдень 2 – 7º тепла.

Більше про погоду на Тернопільщині у найближчі дні, а також про те, коли варто очікувати на перший сніг - у відеоматеріалі.

Читайте також: Жителів Тернопільської громади запрошують до участі у “Місяці цифрової грамотності”