Полковник Камишанський підписав меморандум про співпрацю з громадами Корця та Острога

Рівне Вечірнє

В області до безпекової ініціативи Нацполіції «Поліцейський офіцер громади» уже долучилися 32 територіальні громади, у яких служить 51 поліцейських офіцер. Сьогодні меморандум про співпрацю та партнерство із поліцією начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський підписав із головами ще двох громад. - Відверто кажучи, радий, що все більше громад долучаються до проєкту, - зауважив під час робочої зустрічі Олексій Камишанський. - Підписання меморандуму - це перший етап, за яким стоїть кропітка робота у виконанні сторонами зобов'язань. Це і конкурсний відбір кандидатів, і їх навчання, і підготовка приміщень, і забезпечення автотранспортом. Але пройти цей шлях необхідно, бо зараз люди хочуть відчувати себе у безпеці. А це наша спільна відповідальність.

Сьогодні до Острозької міської територіальної громади входить 56 населених пунктів, де загальна кількість населення становить 42 678 осіб. У Корецькій міській територіальній громаді - 34 населених пункти із населенням 24 327 особи.

Керівникполіції області поділився із керівниками Острозької та Корецької громад Юрієм Ягодкою та Людмилою Дмитрук досвідом практичної реалізації проєкту на території інших громад Рівненщини, а також його перевагами. Також присутні обговорили актуальні питання взаємодії громад із поліцією для забезпечення безпеки на територіях.

У підсумку Олексій Камишанський висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю задля якіснішого надання поліцейських послуг та підвищення рівня довіри населення до поліції.

А за активну співпрацю, надання дієвої допомоги у забезпеченні публічної безпеки та порядку, профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю очільникам громад головний поліцейський Рівненщини вручив подяки та презентував сувеніри.