Сільськогосподарський кооператив на Рівненщині сплатить понад 100 тисяч гривень штрафу

Інформаційний потік

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Спеціалізованим сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом “Кам’яне-Случанський” що на Рівненщині, основною діяльністю якого є, надання послуг державі по охороні та захисту лісів, по веденню лісового господарства і захисного лісорозведення та з інших питань лісівництва.

За результатом перевірки, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу, виявлено факти порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме:

під час відведення насадження для проведених рубок проріджування відбір дерев проведено не на всій ділянці та без урахування рівномірного розміщення кращих дерев;не здійснюються заходи щодо мінімізації пошкодження дерев, що не підлягають вирубуванню;не забезпечується належна охорона лісів від незаконних рубок;зокрема, виявлено порушення ст.10,17 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» та ст.17 Закону України «Про відходи».

За всі виявлені під час перевірки порушення, відповідальних осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, а також для добровільного відшкодування шкоди заподіяної лісу внаслідок проведення незаконних рубок дерев, підприємству пред’явлено претензію на суму 106 тис. 459 грн.

Джерело: Рівненські новини

Сільськогосподарський кооператив на Рівненщині сплатить понад 100 тисяч гривень штрафу читайте більше на Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне.