Священника московського патріархату визнали винним у порушенні карантину в Рівному

Вісті Рівненщини

Священника Свято-Воскресенського кафедрального собору міста Рівне, що належить Російській православній церкві в Україні (так званій УПЦ МП) Рівненський міський суд притягнув до адміністративної відповідальності.Клірика визнано винним у проведенні богослужіння з недотриманням карантинних обмежень.

За інформацієюHoryn.info.

У відповідній судовій постанові, що була прийнята18 листопада2021 року, вказано, що священник, 31 жовтня 2021 року о 09 годині 30 хвилин за адресою: місто Рівне, вул. Соборна, 39, в Свято-Воскресенському соборі проводив богослужіння, на якому віряни перебувалибез засобів індивідуального захисту, експрес тестів чи COVID-сертифікатів.Таким чином, клірик порушив норми постанови Кабінету Міністрів України № 1236 зі змінами.

За результатами розгляду матеріалів справи,суд визнав священника винним у порушенні карантину, його дії було кваліфіковано за ч.1 статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), санкція якої передбачає накладання штрафу у розмірі від 17 до 34 тисяч гривень.

Втім, на підставі ст. 22 КУпАП, суд звільнив священнослужителя Моспатріархату в Україні від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.