Кооператив на Рівненщині сплатить понад 100 тисяч гривень штрафу

Агравері

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Спеціалізованим сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом „Кам'яне-Случанський“ що на Рівненщині, основною діяльністю якого є, надання послуг державі по охороні та захисту лісів, по веденню лісового господарства і захисного лісорозведення та з інших питань лісівництва», — йдеться у повідомленні.

За результатом перевірки, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу, виявлено факти порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме:

під час відведення насадження для проведених рубок проріджування відбір дерев проведено не на всій ділянці та без урахування рівномірного розміщення кращих дерев;

не здійснюються заходи щодо мінімізації пошкодження дерев, що не підлягають вирубуванню;

не забезпечується належна охорона лісів від незаконних рубок;

зокрема, виявлено порушення ст. 10,17 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» та ст. 17 Закону України «Про відходи».

«За всі виявлені під час перевірки порушення, відповідальних осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, а також для добровільного відшкодування шкоди заподіяної лісу внаслідок проведення незаконних рубок дерев, підприємству пред’явлено претензію на суму 106 тис. 459 грн», — повідомили держінспектори.

Нагадаємо, ФДМУ повернув державі понад 2,5 тис. га незаконно вилучених сільгоспземель.