У Рівному стартував проект вакцинації від грипу в аптеках

Рівненські новини

Щоб спростити процес вакцинації від грипу, у Рівному розпочали проект з вакцинації проти грипу в двох аптеках мережі “ВІСА”.

Сьогодні проект з вакцинації в аптеках стартував у двох аптеках міста: біля ПМСД Ювілейний та біля Центральної міської лікарні. Процедура максимально проста та займає менше десяти хвилин.

До слова, Рівне стало другим містом в Україні, де реалізовується така ініціатива.

Приємно, що ініціативу вакцинації від грипу в аптеках підтримали відомі рівняни. Вони впевнені, що коли мова йде про щеплення, то це не лишень про особисту відповідальність кожного, а про відповідальність перед громадою та суспільством.

Серед тих, хто сьогодні зробив щеплення – офіцери патрульної поліції, лікарняні клоуни, представники громадських організацій, діячі культури.

– Я проконсультувався з сімейним лікарем і прийняв рішення вакцинуватися від грипу. Це особиста відповідальність кожного і важливо, щоб люди знали про важливість проведення сезонних щеплень і робили їх, – говорить фотохудожник Олександр Харват.

Вакцинація від грипу проводитиметься щоденно (окрім суботи та неділі) в 2 аптеках Рівного мережі «ВІСА» за адресами: вул. Макарова, 38

вул. Миколи Карнаухова, 31 з 11:00 до 14:00 та з 16:00 до 19:00