Вихованці Костопільської дитячої школи мистецтв повернулися Всеукраїнського фестивалю з перемогами

Вісті Рівненщини

Днями вихованці Костопільської дитячої школи мистецтв повернулися із Вінниці з новими перемогами. Там, 21 листопада 2021 року, відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс Злата Фест Золоті таланти України, де учасники з різних різних областей, у своїх вікових категоріях демонстрували вокальні, інструментальні, акторські та хореографічні здібності.

Костопільщину представляли ансамбль танцю Smsles - керівник Інна Щебивок та учні вокального відділу школи викладача Катерини Вороніной.

Під час виступів судді оцінювали вокал, хореографію, костюми, манеру виступу конкурсантів.

Кваліфіковане журі на фестивалі - конкурсі були:
Тиндик Світлана - співачка, сценаристка, культурний діяч;
Кудлаєнко Олексій - хореограф - постановник, балетмейстер;
Богдан Ковалик - актор, пародист, аранжувальник, вокаліст.

У підсумку, вихованці ансамблю Smsles стали лауреатами другої премії у віковій категорії 6 - 9 років та лауреатами першої премії у віковій категорії 10 -15 років.

У вокальному жанрі - лауреат третьої премії Побережник Маргарита, лауреат другої премії Аргута Марія та Кулініч Поліна.

Прекрасний день творчості, виступів, оплесків та розвитку. Так саме розвитку, адже кожен наш вихід на сцену - це кроки нашого навчання та становлення, покращення нашого сценічного досвіду, перемога над своїми переживаннями та страхами. Ми даруємо своє мистецтво!!! Ми займаємося улюбленою справою. Це - безцінно!!!, - ділиться своїми враженнями керівник ансамблю Інна Щебивок.

Костопільська міська рада