В Рівному працюють кабінети щеплень проти грипу в аптеках

7 днів

У Рівному з 24 листопада розпочато вакцинацію проти грипу в аптеках міста. Таким методом маємо на меті спростити доступ рівнян до щеплень від сезонного грипу. Кожен мешканець громади чи гість Рівного має можливість прийти в аптеку, придбати вакцину та після огляду лікаря відразу зробити там щеплення. Це значно спрощує доступ до сезонної вакцинації проти грипу, що в умовах пандемії COVID-19 має надзвичайно важливе значення.

Пацієнт перед щепленням підписуватиме інформовану згоду. Серію й номер вакцини медики після вакцинації вноситимуть до електронної системи. Крім того, згідно з правилами, вакциновані особи мають залишатися неподалік пункту вакцинації впродовж 15–20 хвилин.

Вакцинація від грипу проводитиметься з 24 листопада щоденно (окрім суботи та неділі) в 2 аптеках Рівного мережі «ВІСА» за адресами:

► вул. Макарова, 38

► вул. Миколи Карнаухова, 31

з 11:00 до 14:00 та з 16:00 до 19:00

Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарі щеплень, тому вакцину можуть закуповувати за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадян.