У Квасилові Рівненської громади знову запрацював тимчасовий пункт щеплення від COVID

UA: Cуспільне мовлення

Тимчасовий пункт вакцинації від COVID-19 з 25 листопада працює у Квасилові на базі місцевої аптеки. Про це Суспільному повідомив начальник управління охорони здоров'я Рівного Віктор Іськів. Наразі це єдиний пункт у селищі, що входить до складу міської громади.

У Квасилові на базі аптеки на вулиці Рівненській, 1 з 25 листопада вакцинують проти COVID-19 препаратами Moderna, AstraZeneca, Pfizer та Coronavac.

"Ми вже розгортали тимчасовий пункт вакцинації у Квасилові влітку, але він не був затребуваний. Небагато охочих приходили туди вакцинувалися, відповідно, ми його згорнули. А зараз, у зв'язку з наростання обсягів вакцинації, з'явилася потреба наблизити ці послуги до людей, щоб було їм зручніше", – пояснив начальник управління охорони здоров'я Рівного Віктор Іськів.

Тимчасовий пункт вакцинації у Квасилові працюватиме з понеділка по п‘ятницю з 15:00 до 19:00, у суботу з 10:00 до 13:00. Попередньо записуватись та реєструватись не потрібно.

"Принаймні, кілька тижнів тимчасовий пункт у Квасилові точно буде працювати, а там побачимо по кількості вакцинованих", – зазначив Віктор Іськів.

Він також уточнив, що надалі будуть організовувати точки вакцинації, якщо зростатиме попит. Зараз такої потреби, зі слів Віктора Іськіва, немає. Згідно з даними на сайті Квасилівської селищної ради, там мешкає майже шість тисяч людей.

У Рівному отримати щеплення можна в центрах первинної медико-санітарної допомоги та амбулаторіях, які працюють щодня, без вихідних:

"Ювілейний" (вул. Макарова, 3); "Північний" (вул. Фабрична, 10); "Центральний" (вул. Драгоманова, 7); амбулаторія (вул. О.Олеся, 13); амбулаторія (вул. Пересопницька, 168); амбулаторія (вул. Тиннівська, 50-Б); міська дитяча лікарня (вул. Чорновола, 72)

Центри масової вакцинації у Рівному щоденно без вихідних з 09:00 до 17:00 діють на базі:

обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука; академічний український музично-драматичний театр; районна державна адміністрація.

Тимчасові пункти вакцинації у Рівному діють на базі:

ТРЦ "Епіцентр" щоп’ятниці з 10:00 до 18:00; ТРЦ "Екватор" щосуботи з 12:00 до 19:00; ТРЦ "Злата Плаза" щоденно з 10:00 до 19:00; супермаркет "Фреш" з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 13:00 та з 15:00 до 19:00; Залізничний вокзал Рівного щоденно з 09:00 до 18:00; аптека "Антарес" смт Квасилів, вул. Рівненська, 1 з понеділка по п'ятницю з 15:00 до 19:00, суботу з 10:00 до 13:00.

За даними Віктора Іськіва, станом на ранок 25 листопада першою дозою щепились 78 891 житель громади, а повний курс пройшли 58 004 людей.

Що відомо У застосунку "Дія" з'явилася можливість згенерувати COVID-сертифікат з ПЛР-тесту. Сертифікат діє 72 години з моменту здачі аналізу. Міністерство охорони здоров’я заявило про укладання контракту із фармацевтичною компанією Pfizer на постачання вакцини від COVID-19 у кількості 25 мільйонів доз на рік. Для роботи у "жовтих" зонах знадобиться повний курс вакцинації проти COVID-19, заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. Міністерство охорони здоров’я із 9 грудня розширить перелік професій, для яких вакцинація проти COVID-19 є обов’язковою.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram