На Рівненщині представили нову очільницю РДА

ПіКа

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль привітав Людмилу Мариніну з призначенням і вручив посвідчення. А також рекомендував вибудувати партнерські відносини з усіма головами територіальних громад та налагодити взаємодію у роботі з депутатським корпусом району.

«Одразу ставлю першочергові завдання. Це вирішити питання передачі в користування земельних ділянок лісогосподарського призначення, які не мають лісокористувача. Також продовжити роботу з демаркації та облаштування українсько-білоруського кордону і розвитку аграрної галузі», - наголосив Віталій Коваль.

Нагадаємо, Людмила Мариніна раніше працювала на посаді першого заступника голови Сарненської РДА.

«Розумію величезну відповідальність і готова до співпраці, до розвитку Вараського району. Щиро вірю і надіюся, що ми спільно з територіальними громадами, громадськістю, депутатами різних рівнів, обласною владою розбудуємо наш край», - звернулася до присутніх очільниця району.

Голова Рівненської ОДА подякував за роботу і колишньому керівнику Анатолію Рижому.

До слова, Вараський район складається із 8 територіальних громад. Об'єднав два колишніх райони: Володимирецький і Зарічненський. Центром стало місто-супутник Рівненської АЕС, яке раніше мало статус міста обласного значення. Вараський район найменший із 4 районів області і налічує близько 139-ти тисяч жителів.