Цього року у Володимирці завершать реконструкцію приймального відділення лікарні

ТРК Рівне 1
Приймальне відділення оновлюють у рамках президентської програми Велике будівництво. Із тим, як тривають роботи на об'єкті, ознайомився голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Цей об'єкт будується в синергії влади різних рівнів. Так, кошти на будівництво виділили і з місцевого, і з обласного бюджетів. Тим часом із державного бюджету виділили гроші на закупівлю новітнього обладнання. Мова йде комп'ютерний томограф, цифровий рентген-апарат і УЗД-обладнання. Це обійшлося у 18 мільйонів гривень. Об'єкт завершать вже цьогоріч і жителі Вараського району отримуватимуть тут медичні послуги на високому рівні, - прокоментував Віталій Коваль.

Медобладнання, яке закупили для приймального відділення, якісне та сучасне. Наприклад, комп'ютерний томограф робить 32-зрізовий знімок. Це суттєво допомагає в точності діагностики. До слова, у Володимирці такого обладнання взагалі не було, тож пацієнтів змушені були скеровувати в Сарни, розповів головний лікар КНП Володимирецька багатопрофільна лікарня Іван Караїмчук. Апаратуру встановлять після завершення будівельних робіт. Читайте також:У Вараській районній державній адміністрації нова очільниця: що про неї відомо?