Мережу вуличного освітлення планують реконструювати у Рівному

Вісті Рівненщини

11 січня у Рівному відбулось перше засідання тимчасової контрольної комісії з питань реконструкції мереж вуличного освітлення на мікрорайоні Північний.

За інформацією 7 днів.

До складу комісії увійшов депутат від фракції Рівне разомМихайло Жаровський, який представляє інтереси виборців саме по другому виборчому округу, куди і входить один з найбільших житлових мікрорайонів міста.

Вирішення проблеми з неякісним вуличним освітленням на Північному - одне із найчастіших звернень, з яким до депутата звертаються його виборці під час особистого прийому в громадській приймальні Рівне разом. Акцентував на цьому неодноразово увагу і очільник команди, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян, адже реалізація одного з кроків нашої передвиборчої програми має назву Безпечний шлях від школи додому, яким і передбачено комплексний підхід у вирішенні проблеми неякісного освітлення не лише дворових територій, а й шкільного подвір'я, парків, скверів, спортивних майданчиків.

Розпочинаємо поточково вивчати проблему із профільними управліннями, аби в найближчі терміни жителі мікрорайону відчули зміни.За результатами засідання комісії вирішили розробити карту-схему, аби бачити секторально, де ситуація є критичною, аби конкретно розуміти, з чого варто починати. Адже освітлення вулиць - це один із критеріїв безпечного життя у місті,

- підсумував результат першого засідання комісії депутат від Рівне разом Михайло Жаровський.