У Вараському районі знищили артилерійський снаряд

7 днів

Піротехніки знищили артилерійський снаряд, який було виявлено на території приватного господарства у селі Дубчиці Зарічненської ТГ Вараського району.

“У Вараському районі піротехніки ДСНС області знищили артилерійський снаряд, що був виявлений 11 січня о 14:00 групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області був знищений один артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни, який був виявлений місцевим жителем у власному приватному господарстві під час проведення господарських робіт у селі Дубчиці Зарічненської ТГ Вараського району”, — йдеться у повідомленні ГУ ДСНС у Рівненській області. Також зазначається, що протехніки додатково обстежили прилеглу територію та жодних інших вибухонебезпечних предметів не виявили.

Громадян заклиувють бути максимально обережними при виявленні підозрілих металевих предметів ззовні схожих на боєприпаси часів війни. А при виявленні ВНП негайно телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку області “101” або “112”.