Робота рівненського ЦНАПу за грудень 2021 року

Rvnews.rv.ua

Фото з мережі Інтернет

Центром надання адміністративних послуг у місті Рівному надано 16 412 адміністративних послуг.
У тому числі за секторами:

Сектором А - паспортні послуги, надано понад 1 364 адміністративні послуги у сфері прийому та видачі документів паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду закордон з безконтактним електронним носієм.
Сектором реєстрації місця проживання та видачі різних видів довідок у цій сфері – надано 9 596 послуг.
Сектором В - інтегровані послуги, надано 1 295 адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та надання державних допомог сім’ям з дітьми.
Сектором С - адміністративні послуги, надано понад 904 адміністративні послуги у земельній, будівельній, житловій та інших сферах.
Сектором D - державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців здійснено понад 1 043 реєстраційних дії.
Сектором Е - державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – здійснено понад 2 210 реєстраційних дій.

8 204 - консультації надано через Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному та Сall-центр ЦНАПу814 – документів отримано та надіслано засобами поштового зв’язку207 – адміністративних послуг надано через портал ДІЯ
Надійшло коштів до міського бюджету за надані адміністративні послуги Центром надання адміністративних послуг у місті Рівному – 1 005 276,13 грн